Menu
pieczątki

Dlaczego niestandardowe pieczątki są lepszym wyborem?

W Internecie znajdziesz wielu producentów, którzy mogą zapewnić Ci szeroki wybór niestandardowych stempli gumowych. Są to tradycyjne uchwyty z drewna i bardziej nowoczesne oprawki artystyczne. Niektóre firmy pozwalają nawet zaprojektować niestandardowe pieczątki online i dostarczyć obraz gotowego produktu. Innym wyborem może być stempel drewniany. Wszystko zależy od twoich potrzeb.

Zamawianie przedmiotu online ułatwia również szybsze przetwarzanie i dostawę ze względu na niezwykle konkurencyjny rynek. Znajdziesz producentów, którzy mogą dostarczyć Twojemu klientowi pieczątki w tym samym dniu, w którym je zamówiłeś, w zależności od rodzaju zakupionej pieczątki i dostawy. Jednak niektóre modele, takie jak znaczki wielokolorowe i znaki królewskie, wymagają 24 godzin lub więcej na wyprodukowanie.

Spersonalizuj pieczątki z własną grafiką

Możesz umieścić swoje logo, podpis lub dowolny wybrany obraz na niestandardowej pieczątce. Firmy umożliwiają przesyłanie logo, podpisu lub obrazu podczas składania zamówienia online. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoja pieczątka jest niepowtarzalna i naprawdę reprezentuje Twoją firmę, zawód lub jakikolwiek cel, do którego jest przeznaczony.

Bardzo przydatną wskazówką, której możesz użyć, aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki, jest zapisanie swojej pracy w rozdzielczości 500 dpi w kolorze białym i czarnym Bitmapa lub w formacie pliku TIF. Jeśli nie zamawiasz online, niektóre firmy pozwalają Ci wysłać projekty pocztą lub faksem; możesz również podać im specyfikacje swojej pieczątki przez telefon.

Rodzaje pieczątek

1. Drewniane stemple są najbardziej tradycyjnym typem i są dostępne w gotowych projektach.

2. Typy Custom Art Mount są powszechnie używane przez projektantów i miłośników rzemiosła.

3. Niestandardowe gumki są dostępne w wersji Pre-Ink, self-ink, profesjonalnego oznaczenia i typów montażu artystycznego

Można wykonać niestandardowe pieczątki gumowe, aby wskazać logo i adres firmy. Te stemple są często produkowane z ruchomymi częściami, aby umożliwić zmianę dat i tekstów.

Firmy takie jak Simon’s Stamps, które istnieją od 1989 roku, dają swoim klientom „gwarancję” stałej pomocy. A większość ma bardzo konkurencyjne stawki; można znaleźć producentów oferujących pieczątki w cenie już od 5 zł.

Niestandardowe stemple adresowe powinny być dostarczane z poduszkami z tuszem i innymi powiązanymi przedmiotami. Niezależnie od tego, czy zamawiasz online, telefonicznie, czy bezpośrednio u dystrybutora lub producenta, upewnij się, że zamawiasz cały pakiet lub kilka pozycji jednocześnie; pozwoli to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Artykuł opracowany przez https://www.maxonline.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij