Menu
ErpBox

Propozycja dla przedsiębiorców e-commerce – zapoznaj się z automatyzacją w ErpBox

Obsługa sklepu internetowego i innych podpiętych do niego kanałów sprzedaży – jeszcze nigdy nie była tak prosta. Platforma do zarządzania sprzedażą internetową ErpBox została przygotowana z myślą o każdym, kto ma styczność z prowadzeniem własnego sklepu online i sprzedażą internetową. Prosta w obsłudze pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, spożytkowane na tradycyjną obsługę klienta.

Co daje nam ErpBox?

Przede wszystkim stosując system do zarządzania sprzedażą ErpBox, sprzedaż poprzez kanały takie jak na przykład Allegro, czy sklep internetowy będzie mocno zautomatyzowana. Co to oznacza? Cały proces wysyłki począwszy od generowania listu przewozowego, zamawiania kuriera, aktualizacji stanu magazynowego będzie odbywał się automatycznie. Co więcej, wszelkie wiadomości do klientów sklepu odnośnie statusu przesyłek, a także płatności będą wysyłane w sposób automatyczny bez ingerencji pracownika po dokonaniu odpowiedniej konfiguracji.

Możliwość zintegrowania ErpBox z innymi platformami:

  • Amazon
  • Allegro
  • eBay
  • integracja ze sklepami/marketplace
  • integracja z kurierami
  • integracja z hurtowniami

Wykorzystując system ErpBox, można zarządzać wieloma platformami sprzedażowymi z jednego miejsca. Scalając wszystkie sklepy w jedno, istnieje możliwość łatwiejszej kontroli nad wysyłkami i stanami magazynowymi. Poprzez dobór odpowiednich firm transportowych można ułatwić proces sprzedaży. Wykorzystując zespolenie sklepu z Inpost na platformie ErpBox, automatyczne wysyłanie przesyłek będzie usprawniać pracę e-sklepu. Możliwość wyboru paczkomatu przez klienta jako punktu dostawy będzie spotykać się z aprobatą wielu konsumentów, którzy nie będą musieli czekać w domu na kuriera i swoją paczkę.

Integracja wielu platform w jednym miejscu

Umożliwienie sprzedaży produktów z kilku płaszczyzn sprzedażowych jednocześnie to ogromny potencjał, który należy wykorzystać. Z jednej strony to oszczędność czasu podczas obsługi konsumenta, z drugiej zaś gigantyczne możliwości wygenerowania większych zysków poprzez dotarcie do szerszej grupy klientów. Najlepsze jest to, że wszystko odbywa się z jednego miejsca i naprawdę ułatwia życie każdego sprzedawcy – od drobnych przedsiębiorców po duże firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Udostępnij