Menu
C.H. Robinson Polska

C.H. Robinson Polska – pracownicy stoją na pierwszym miejscu

Firma C.H. Robinson została uhonorowana tytułem Top Employer. To trzeci rok z rzędu, w którym niezależny Instytut Top Employers przyznał polskiemu oddziałowi spółki to wyróżnienie. 

Miniony rok przyniósł pracodawcom wiele wyzwań. Pandemia spowodowała szereg zmian, do których trzeba było się dostosować – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Tegoroczne wyróżnienie Top Employer dla C.H. Robinson pokazuje, że firma świetnie poradziła sobie w tym trudnym czasie, kontynuując swoje zaangażowanie w zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy, w którym mogą się rozwijać.

„Nasi pracownicy są fundamentem i największym kapitałem firmy. Odgrywają kluczową rolę w sukcesach, które odnosimy razem jako C.H. Robinson. Dlatego robimy wszystko, aby zapewnić im odpowiednie środowisko pracy i możliwości rozwoju, na jakie zasługują”. – mówi Arkadiusz Glinka, dyrektor ds. Zarządzania produktem w C.H. Robinson Europe.

Organizacje wyróżnione tytułem Top Employer odznaczają się takimi praktykami zarządzania zasobami ludzkimi, w których pracownicy stoją na pierwszym miejscu. Działania firm w tym obszarze oceniane są na podstawie pogłębionej ankiety, która obejmuje ponad 100 pytań z 600 zagadnień z zakresu pozyskiwania i rozwoju talentów.

Arkadiusz Glinka

Arkadiusz Glinka – Dyrektor ds. Zarządzania produktem w C.H. Robinson Europe

„Jesteśmy bardzo dumni z przyznanego tytułu Top Employer, zwłaszcza, że otrzymaliśmy go trzeci raz z rzędu. To nagroda za wieloletnie zaangażowanie w działania na rzecz pracowników, ale w tym roku ma ona dla nas szczególne znaczenie. W 2020 roku, który przebiegł pod znakiem pandemii, wiele firm – w tym również nasza – musiało szybko przystosować się do nowej sytuacji. W tym czasie priorytetowo traktowaliśmy zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, ale dbaliśmy także o kwestie ich rozwoju zawodowego. Tytuł Top Employer jest dla nas motywacją, aby dalej, każdego dnia, wspierać naszych pracowników, ich talenty i rozwój”. – dodaje Arkadiusz Glinka.

C.H. Robinson to światowy lider 3PL – firma świadczy globalne usługi związane z transportem towarów, logistyką oraz outsourcingiem, zapewnia zaopatrzenie w świeże produkty oraz dostarcza zaawansowane rozwiązania informatyczne. C.H. Robinson działa poprzez ponad 280 biur na świecie, w tym 13 w Polsce. Swoim pracownikom zapewnia autorskie programy wdrożeniowe i rozwojowe, takie jak m.in. JumpStart, Win by Design i Leadership Development Program, a także szereg korzyści dodatkowych jak np. finansowanie studiów podyplomowych. W ostatnich latach firma aktywnie wspiera również rozwój młodych talentów poprzez program ambasadorski Talent Navigator, w ramach którego studenci mogą uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów w zakresie logistyki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij