Menu
Sanofi

Sanofi z Certyfikatem Top Employer Poland 2021

Tegoroczne wyróżnienia Certyfikatem Top Employer 2021 zostały ogłoszone i Sanofi, po raz kolejny, otrzymała zaszczytny tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce – Top Employer Poland 2021. Sanofi została nagrodzona za wyróżniające firmę praktyki z zakresu HR oraz politykę personalną.

Certyfikat ‘Top Employer’ nagradza nieustające wysiłki i zaangażowanie Sanofi w rozwijanie kompleksowej, spójnej i zorientowanej na pracowników strategii, co pozycjonuje spółkę wśród najbardziej atrakcyjnych firm na świecie, jako pracodawcę stawiającego na pierwszym miejscu pracowników i oferującego najlepsze praktyki z zakresu HR.

„Ostatni rok pokazał nam wszystkim, że musimy być przygotowani na scenariusze, których nigdy wcześniej nie braliśmy pod uwagę oraz na adaptację do nowych warunków w ekspresowym tempie. W tym wyjątkowym czasie kultura pracy i nasze firmowe wartości jeszcze bardziej zyskały na znaczeniu. Dlatego tym bardziej cieszę się, że również w tym roku otrzymaliśmy certyfikat Top Employer. To dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie, że również w dobie pandemii zapewniamy naszym pracownikom w Polsce atrakcyjne możliwości rozwoju, bezpieczeństwo i komfortowe warunki pracy w dynamicznie zmieniającej się, nowej rzeczywistości.” – podkreśla Małgorzata Jastrzębska, Sanofi Central Europe MCO HR Head & HR Director Poland.

Sanofi została również nagrodzona na poziomie globalnym, jako Global Top Employer 2021, dzięki regionalnym i lokalnym certyfikatom przyznanym 24 krajom w czterech głównych regionach (Azja-Pacyfik, Europa, Ameryka Łacińska i Bliski Wschód), w których spółka posiada swoje filie. Sanofi znalazła się w gronie 16 firm uznanych przez Top Employers Institute za Najlepszego Pracodawcę, w oparciu o wyróżniającą się, prowadzoną globalnie politykę personalną.

Dyrektor generalny Top Employers Institute, David Plink, mówi: „Pomimo trudnego roku, którego doświadczyliśmy, a który z całą pewnością wywarł wpływ na organizacje na całym świecie, Sanofi nadal pokazuje siłę stawiania swoich pracowników na pierwszym miejscu w codziennej pracy. Z dumą dzielimy się ogłoszeniem tegorocznych wyników i gratulujemy organizacjom, które uzyskały certyfikaty w swoich krajach w ramach programu Top Employers Institute”.

W ramach Programu Certyfikacji, Top Employers Institute dokonuje oceny firmy, w oparciu o jej zaangażowanie w tworzenie możliwie najlepszego środowiska pracy oraz wyniki ankiety przeprowadzonej wśród pracowników, dotyczącej Najlepszych Praktyk z zakresu HR (HR Best Practices Survey). Obejmuje ona 6 dziedzin Human Resources, składających się z 20 obszarów, takich jak Strategia Personalna (People Strategy), Środowisko Pracy (Work Environment), Pozyskiwanie Talentów (Talent Acquisition), Zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności (Learning), Dobre Samopoczucie w pracy (Well-being), Różnorodność & Integracja (Diversity & Inclusion) i inne.

Nagrodzenie Sanofi certyfikatem Global Top Employer 2021 jest dowodem zaangażowania firmy w tworzenie szczególnego miejsca pracy, z kulturą organizacyjną, która wspiera i motywuje pracowników oraz pomaga wdrażać projekt Employee Value Proposition na skalę globalną.

W ramach Programu, certyfikat ‘Top Employer’ przyznano już ponad 1 600 organizacjom w 120 krajach, na pięciu kontynentach.

materiały prasowe 

 

3 odpowiedzi na “Sanofi z Certyfikatem Top Employer Poland 2021”

  1. Rafał Cieszkowski pisze:

    Czy to ta firma która nie dostarczyła szczepionek?

  2. Karina Wioślarz - Koszalin pisze:

    Czy spółka prowadzi w tym momencie rekrutacje na stanowiska badawczo-naukowe? Jestem absolwentem SGGW specjalizacja Mikrobiologia.

  3. Vulcan pisze:

    Ciekawe jak te kryteria tworzą do wyboru najlepszej firmy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Udostępnij